Služby zákazníkom
 
Náš tím zákazníckych služieb je pripravený na vaše otázky.

​​
Poslať email / Zavolať TU
Zasielať novinky, akcie
* Email
Meno 
OK
 
Informácie k produktu
 Poštovné v SR zdarma
 
 U vás do 3-7 prac. dní
 
 Záruka 24 mesiacov

 Možnosti platby

 - dobierkou
 - bankovým prevodom

GPS Tracker pre motorky (bezpečnostný lokalizátor a imobilizér)

GPS Tracker pre motorky (bezpečnostný lokalizátor a imobilizér)
GPS Tracker pre motorky (bezpečnostný lokalizátor a imobilizér) GPS Tracker pre motorky (bezpečnostný lokalizátor a imobilizér) GPS Tracker pre motorky (bezpečnostný lokalizátor a imobilizér) GPS Tracker pre motorky (bezpečnostný lokalizátor a imobilizér) GPS Tracker pre motorky (bezpečnostný lokalizátor a imobilizér) GPS Tracker pre motorky (bezpečnostný lokalizátor a imobilizér) GPS Tracker pre motorky (bezpečnostný lokalizátor a imobilizér) GPS Tracker pre motorky (bezpečnostný lokalizátor a imobilizér) GPS Tracker pre motorky (bezpečnostný lokalizátor a imobilizér) GPS Tracker pre motorky (bezpečnostný lokalizátor a imobilizér) GPS Tracker pre motorky (bezpečnostný lokalizátor a imobilizér)
Kód produktu: GT-009
. U vás do 3-7 prac. dní
Cena: 278,00€

GPS Tracker pre motorky (bezpečnostný lokalizátor a imobilizér)

Predstavujeme Vám najnovší hit tejto sezóny pre motorkárov - nenápadné, účelné bezpečnostné a lokalizačné zariadenie pre motorky. V dizajne nenápadného “prídavného koncového svetla“, sa ukrýva plnohodnotné bezpečnostné a lokalizačné zariadenie - GPS tracker! Chcete ihneď vedieť o prípadnom nevyžiadanom naštartovaní, pohybe motorky, či o krádeži? Chcete získať plnú kontrolu nad zastavením chodu motora na diaľku? Chcete si viesť evidenciu trás a monitoring dĺžky a aktuálnej rýchlosti jázd pre športové, či osobné účely? Jazdí niekto na od vás požičanej motorke príliš rýchlo? Riešenie je pre všetky a každý z prípadov jednoduché!

Zariadenie je použiteľné celosvetovo, má vodotesný dizajn a široké spektrum možností použitia. Komunikuje na báze SMS správ, alebo odosielania údajov do internetovej mapy, na ktorú dokáže v reálnom čase odosielať a zapisovať údaje o aktuálnej pozícii, rýchlosti jazdy a ukladá záznam tejto trasy. Všetky bezpečnostné alarmy okamžite informujú pomocou SMS správy správcu (či viacerých správcov) o porušení nastavených alarmov (naštartovanie, manipulácia s motorkou, pohyb motorky, opustenie vymedzeného okruhu, prekročenie rýchlosti, neželané odpojenie napájania zariadenia, SOS, batéria takmer vybitá).  

Tu je malý zoznam toho, čo zariadenie dokáže:

  1. Po prezvonení zašle späť SMS správu s aktuálnou pozíciou – odkazom na bod výskytu na internetovej mape (na základe GPS signálu – presnosť do 5 metrov; po zaslaní SMS príkazu na základe LBS technológie – bez potreby GPS signálu - zašle názov absolútnej adresy s názvom ulice)
  2. Informovať o presnej pozícii automaticky - na základe intervalu nastavenej prejdenej vzdialenosti, či prednastaveného časového intervalu (automaticky zašle zadaný počet lokalizačných SMS za nastavený interval - vzdialenosť, alebo čas)
  3. Po aktivácii nastavených alarmov zašle upozorňujúcu SMS (naštartovanie, manipulácia s motorkou, pohyb motorky, opustenie vymedzeného okruhu, prekročenie rýchlosti, odpojenie napájania zariadenia, SOS alarm po stlačení tlačidla, batéria takmer vybitá)
  4. Zabezpečí plnohodnotný online monitoring - v reálnom čase nahráva pozíciu na internetovú mapu a ukladá záznam tejto trasy a rýchlosti v daných bodoch trasy (prístupné cez PC a/alebo mobil s internetom)
  5. Informuje o výpadku GPS signálu
  6. V čase prípadnej nedostupnosti GSM signálu dáta ukladá do pamäte. Tieto dáta je možné následne nahrať plnohodnotne na internetovú mapu a prezrieť cez PC či mobil s internetom

Zariadenie má zabudovanú vlastnú záložnú batériu pre prípad nečakaného odpojenia od elektroinštalácie motorky, o ktorom je majiteľ zariadením samozrejme okamžite informovaný SMS správou.

Stačí vložiť SIM kartu, napojiť na elektroinštaláciu motocykla, upevniť na motorku a začať používať podľa Vašich potrieb a predstáv! Inštaláciu Vám vykonajú i na počkanie vo Vašom autoservise.

 

Parametre a technické špecifikácie

 

GSM siete: 850/900/1800/1900Mhz (použiteľný celosvetovo)

SIM karta: Potrebná je klasická telefónna 2G, 2.5G, 2.75G SIM karta, alebo 3G SIM so spätnou kompatibilitou so službami 2G SIM kariet

GPS čip:  SIRF3

GPS citlivosť - 159dBm

Presnosť GPS – do 5 metrov

Čas do prvého nadviazania GPS spojenia: studený stav: 45 sekúnd; teplý stav: 35 sekúnd; horúci stav: 1 sekunda

Pracovné napätie: 6-40V

Batéria: 3,7V 1000mAh Li-ion

Pohotovostný režim: 100 hodín

Štandard vodotesnosti: IP66

Teplota uskladnenia: -40°C až +85°C

Operačná teplota: -20°C až +70°C

Vlhkosť:  5-95% nekondenzujúcej vlhkosti

Rozmery: 75x50x24mm

Hmotnosť: 75g

 

Obsah balenia

 

GPS Tracker pre motorky

Diaľkové ovládanie

Kabeláž a úchytné príslušenstvo

Užívateľská príručka v slovenčine

Všetky práva vyhradené © 2013-2017 SANTOP s. r. o.