Služby zákazníkom
 
Náš tím zákazníckych služieb je pripravený na vaše otázky.

​​
Poslať email / Zavolať TU
Zasielať novinky, akcie
* Email
Meno 
OK
 

GPS TRACKERY

Zobrazenie: Zoznam / Vedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
GPS Auto Tracker (sledovač pohybu a výskytu vozidiel)
Predstavujeme auto GPS tracker pre globálne sledovanie výskytu a pohybu v reálnom čase, zo záznamu a pre bezpečnosť vozidiel.  Vďaka tomuto GPS trackeru môžete sledovať výskyt a pohyb vozidla prostrední..
219,00€ 179,00€
Prenosný GPS AUTO TRACKER 30 dní výdrž batérie!!! (sledovač pohybu a výskytu)
Prenosný GPS tracker (sledovač výskytu a pohybu) pre osobné vozidlá, karavany, nákladné vozidlá, kamióny, motocykle, lode a pre mnohé ďalšie spôsoby použitia.  Žiadna elektroinštalácia, fyzická inštalácia zariade..
303,00€ 219,00€
Univerzálny prenosný Mini GPS Tracker
Cenovo dostupné, malé, ľahké a nenápadné sledovacie zariadenie s vlastnou batériou, vodeodolným obalom a silným zabudovaným úchytným magnetom, pre lokalizáciu, monitoring pohybu a bezpečnosť osôb, vozidiel a ma..
179,00€ 129,00€
GPS Tracker pre bicykle (bezpečnostný lokalizátor)
Bezpečnostné a lokalizačné zariadenie pre bicykle. Ochráňte touto jedinečnou novinkou svoj bicykel pred odcudzením raz a navždy! Predstavujeme vám unikátne zariadenie, ktoré v dizajne (a s funkciami) kvali..
289,00€ 269,00€
GPS Tracker pre osoby (bezpečnostný lokalizátor a komunikátor)
Malý a praktický, osobný GPS tracker použiteľný pre širokospektrálny GPS monitoring výskytu a pohybu, rýchlu obojstrannú telefonickú komunikáciu a bezpečnosť osôb. Zabezpečí monitoring výskytu a pohyb..
285,00€
GPS Tracker s mobilom v hodinkách (bezpečnosť, komunikácia a lokalizácia osôb)
GPS Tracker v hodinkách so sledovaním výskytu a pohybu v reálnom čase, obojstrannou telefonickou komunikáciou a záznamom trasy.   Použiteľný širokospektrálne pre lokalizáciu, jednostrannú, ..
268,00€
GPS tracker (lokalizátor) pre psy, kone a iné domáce zvieratá
Predstavujeme Vám revolučné zariadenie, určené pre monitoring lokalizácie pohybu v reálnom čase a zistenie aktuálnej lokalizácie výskytu psov, koní a ďalších domácich miláčikov. Zariadenie disponuje i mnohými pokročilými..
296,00€
GPS Tracker pre motorky (bezpečnostný lokalizátor a imobilizér)
Predstavujeme Vám najnovší hit tejto sezóny pre motorkárov - nenápadné, účelné bezpečnostné a lokalizačné zariadenie pre motorky. V dizajne nenápadného “prídavného koncového svetla“, sa ukrýva plnohodnotné bezp..
278,00€
DUAL SIM GPS tracker s pokročilými funkciami
Predstavujeme Vám nový DUAL SIM auto GPS tracker pre extra citlivé systémy, s dvojitou zálohou a šetrením zbytočných roamingových poplatkov - dvoma SIM kartami! Slúži na globálne sledovanie vozidiel v reálnom čase a..
240,00€
Všetky práva vyhradené © 2013-2017 SANTOP s. r. o.