Služby zákazníkom
 
Náš tím zákazníckych služieb je pripravený na vaše otázky.

​​
Poslať email / Zavolať TU
Zasielať novinky, akcie
* Email
Meno 
OK
 
Informácie k produktu
 Poštovné v SR zdarma
 
 U vás do 3-7 prac. dní
 
 Záruka 24 mesiacov

 Možnosti platby

 - dobierkou
 - bankovým prevodom

GPS Auto Tracker (sledovač pohybu a výskytu vozidiel)

GPS Auto Tracker (sledovač pohybu a výskytu vozidiel)
GPS Auto Tracker (sledovač pohybu a výskytu vozidiel) GPS Auto Tracker (sledovač pohybu a výskytu vozidiel) GPS Auto Tracker (sledovač pohybu a výskytu vozidiel) GPS Auto Tracker (sledovač pohybu a výskytu vozidiel) GPS Auto Tracker (sledovač pohybu a výskytu vozidiel) GPS Auto Tracker (sledovač pohybu a výskytu vozidiel)
Kód produktu: GT-003
. U vás do 3-7 prac. dní
Cena: 219,00€ 179,00€

GPS Auto Tracker (sledovač pohybu a výskytu vozidiel)

Predstavujeme auto GPS tracker pre globálne sledovanie výskytu a pohybu v reálnom čase, zo záznamu a pre bezpečnosť vozidiel. 

Vďaka tomuto GPS trackeru môžete sledovať výskyt a pohyb vozidla prostredníctvom SMS alebo online monitoringu (internetová mapa), vďaka čomu získate úplné a podrobné informácie potrebné pre optimalizáciu a kontrolu akéhokoľvek logistického procesu, čím vám výrazne šetrí čas a peniaze. Súbežne s tým získate kompletný informačný a dôkazový materiál o výskyte a pohybe monitorovaného vozidla. 

A čo viac, okrem kompletných funkcií SMS a online monitoringu pohybu a výskytu vozidla, je to jedna z najlepších prevencií krádeží motorových vozidiel a systém ich ochrany aké sú dnes k dispozícii. Vďaka auto GPS trackeru môžete zabrániť priamo krádeži vozidla, alebo po prípadnom odcudzení ľahko zistíte výskyt vozidla!

Tento GPS tracker vám umožní sledovať výskyt a pohyb vozidla v akomkoľvek čase a získať tak nesporný dôkazový materiál v prípade nechceného či nevyžiadaného použitia vozidla, čím vám výrazne a dlhodobo šetrí peniaze čím sa vám investícia do tohto auto GPS trackera rýchlo a mnohonásobne vráti!

Výrazne napomáha optimalizácii logistického procesu a šetrí Vám čas a peniaze okamžitým poskytnutím lokalizačných informácií.

S praktickým hlásením lokalizácie i pohybu a s plným rozsahom alarmových funkcií vrátane vypnutia motora, zablokovania dverí a najnovšími GPS technológiami sledovania, je tento GPS tracker unikátne bezpečnostné zariadenie pre vaše auto, karavan, nákladné auto, alebo dokonca celý vozový park!

 

Tu je malý zoznam toho, čo môže urobiť pre vás a vaše vozidlo:


Sledovanie na požiadanie: odpoveď s textovou (SMS) správou o aktuálnej zemepisnej šírke a dĺžke, rýchlosti a čase, rovnako tiež s odkazom na internetovú mapu, ktorá sa v mobilnom telefóne s aktívnym internetovým pripojením po kliknutí na tento odkaz zobrazí s presnou pozíciou vášho vozidla – to všetko prístroj zašle na váš mobilný telefón o výskyte tohto zariadenia – teda aj vášho vozidla. Rovnako môžete zadať tieto údaje do internetovej aplikácie Google maps na Vašom PC. Tracker umožňuje i automatický monitoring - zasiela lokalizačné SMS vo vami zadanom intervale a počte. Novinkou najnovšej verzie je inteligentný SMS monitoring na základe nastavenia času a prejdenej vzdialenosti.

Lokalizačne ohraničené hlásenie: Keď sa vozidlo pohybuje mimo vami nastavený lokalizačný rozsah, môže toto zariadenie posielať SMS správu na oprávnené telefónne čísla. 

Upozorenenie na pohyb zo stacionárnej pozície a upozornenie na prekročenie rýchlosti: Tracker vám môže ihneď zaslať SMS správu, keď sa vozidlo začne pohybovať zo stacionárnej pozície, alebo keď sa vozidlo pohybuje rýchlejšie ako je vami prednastavená rýchlosť.

Stop motora: Môžete odoslať SMS správu na tracker a tak vypnúť prívod paliva a energie z batérie, takže motor zostane nefunkčný, kým neodstránite stav pohotovosti.

Najnovšia verzia GPS trackera dokáže hlásiť: stratu GPS signálu, pokus o odpojenie trackera, pokusy o štartovanie vozidla a o otvorenie dverí vozidla v bezpečnostnom režime.

Možnosť zablokovania centrálneho uzamykania dverí, pri pokuse o štartovanie v bezpečnostnom režime.

Online tracking v reálnom čase a zo záznamu (sledovanie pohybu online): S GPRS povolenou SIM kartou (mobilný internet), môžete sledovať v reálnom čase-pohyb vášho vozidla v počítači (alebo mobilnom telefóne) pripojenom na internet cez ľubovoľný alebo nami doporučený online tracking systém (ZDARMA, bez mesačných a skrytých poplatkov!). Pre zložitejšie firemné a medzifiremné aplikácie je možnosť zakúpenia pokročilej online tracking platformy s pokročilou správou účtov a priradením oprávnení, neobmedzenou dĺžkou záznamu trasy a pokročilými funkciami.

Novou funkciou vylepšenej novej generácie týchto auto GPS trackerov je zistenie názvu ulice a adresy výskytu cez SMS bez potreby zadávania údajov do PC, či potreby prekliku internetovej mapy v mobile!

Odposluch zvukov z kabíny vozidla vďaka mikrofónu

Na akom princípe GPS tracker funguje? Prístroj je napájaný z automobilovej batérie a mal by byť inštalovaný vo vnútri vozidla (napríklad pod prístrojovou doskou). Zariadenie beží na najnovšom GPS SiRF III čip-sete, sofistikovanom GPS mikročipe vloženom „do srdca“ trackera, ktorý neustále číta svoje umiestnenie z družice na nízkej obežnej dráhe globálne a potom využíva GSM / GPRS infraštruktúry vašej mobilnej siete pre prenos jeho aktuálneho umiestnenia na váš mobilný telefón, či do online systému. Všetko, čo musíte urobiť, je vložiť funkčnú SIM kartu a vykonať jednoduché nastavenia. Má dokonca 4-pásmové pripojenie, takže funguje kdekoľvek na svete (=je kompatibilný so všetkými štyrmi svetovo používanými frekvenciami 850MHz, 900MHz, 1800MHz, 1900MHz). GPS tracker nevydáva žiadny zvuk, takže iba vy viete, že činnosť vodiča a miesta lokalizácie sú trvale hlásené.

Inštaláciu Vám vykonajú vo Vašom autoservise i na počkanie.

 

PARAMETRE A TECHNICKĚ ŠPECIFIKÁCIE


GPS čip: SiRF III 
Siete: GSM / GPRS (Potrebná je klasická telefónna 2G, 2.5G, 2.75G SIM karta, alebo 3G SIM so spätnou kompatibilitou so službami 2G SIM kariet)
GSM frekvencie: 850 / 900 / 1800 / 1900
GSM / GPRS modul: SIMCOM Sim340
GPS Citlivosť: -159 dBm
GPS presnosť: 5 M
Čas do prvého spojenia s GPS satelitmi:
-Studený štart: 45s
-Teplý štart: 35s
- Horúci štart: 1s
Napájanie: z 12V automobilového akumulátora
Záložný zdroj: vstavaný dobíjací 3,7 V 1000 mAh Li-ion akumulátor
Záložný zdroj Životnosť batérie: 80 hodín v pohotovostnom režime
Pracovná teplota: -20 až 55 C
Vlhkosť: 5% až 95% nekondenzujúcej vlhkosti
Nadmorská výška Limit: 18.000 m max
Rýchlosť Limit: 515 m / s max
Zrýchlenie Limit: Menej ako 4G
Rozmer: 103 (D) x 54 (Š) x 34 (H) mm


Obsah balenia:

GPS auto tracker
GPS anténa
GSM anténa
Mikrofón
Relé
Zapojenie
Manuál

Všetky práva vyhradené © 2013-2017 SANTOP s. r. o.