Služby zákazníkom
 
Náš tím zákazníckych služieb je pripravený na vaše otázky.

​​
Poslať email / Zavolať TU
Zasielať novinky, akcie
* Email
Meno 
OK
 
Informácie k produktu
 Poštovné v SR zdarma
 
 U vás do 3-7 prac. dní
 
 Záruka 24 mesiacov

 Možnosti platby

 - dobierkou
 - bankovým prevodom

Prenosný GPS AUTO TRACKER 30 dní výdrž batérie!!! (sledovač pohybu a výskytu)

Prenosný GPS AUTO TRACKER 30 dní výdrž batérie!!! (sledovač pohybu a výskytu)
Prenosný GPS AUTO TRACKER 30 dní výdrž batérie!!! (sledovač pohybu a výskytu) Prenosný GPS AUTO TRACKER 30 dní výdrž batérie!!! (sledovač pohybu a výskytu) Prenosný GPS AUTO TRACKER 30 dní výdrž batérie!!! (sledovač pohybu a výskytu) Prenosný GPS AUTO TRACKER 30 dní výdrž batérie!!! (sledovač pohybu a výskytu) Prenosný GPS AUTO TRACKER 30 dní výdrž batérie!!! (sledovač pohybu a výskytu) Prenosný GPS AUTO TRACKER 30 dní výdrž batérie!!! (sledovač pohybu a výskytu) Prenosný GPS AUTO TRACKER 30 dní výdrž batérie!!! (sledovač pohybu a výskytu) Prenosný GPS AUTO TRACKER 30 dní výdrž batérie!!! (sledovač pohybu a výskytu) Prenosný GPS AUTO TRACKER 30 dní výdrž batérie!!! (sledovač pohybu a výskytu)
Kód produktu: GT-004
. U vás do 3-7 prac. dní
Cena: 303,00€ 219,00€

Prenosný GPS AUTO TRACKER 30 dní výdrž batérie!!! (sledovač pohybu a výskytu)

Prenosný GPS tracker (sledovač výskytu a pohybu) pre osobné vozidlá, karavany, nákladné vozidlá, kamióny, motocykle, lode a pre mnohé ďalšie spôsoby použitia. 

Žiadna elektroinštalácia, fyzická inštalácia zariadenia, ani nič podobné! Stačí iba vložiť SIM kartu a začať používať podľa Vašich potrieb!

Slúži na optimalizáciu a kontrolu logistických procesov, prevenciu krádeží, dohľadanie odcudzeného vozidla, prevenciu nechceného používania vozidla a okamžitú lokalizáciu výskytu a pohybu a na mnohé ďalšie spôsoby použitia.

Tento GPS tracker poskytuje všetky pridané hodnoty, ktoré vám vedia výrazne ušetriť váš čas, peniaze a zbytočný stres.

Pri použití pre firemné účely pomáha zabezpečiť optimalizáciu spotreby palív zamestnancami (nevyžiadané cesty/zbytočné zachádzky).

Vynikajúce je jeho použitie na lokalizáciu výskytu a pohybu vozidla pre akékoľvek logistické účely a ich optimalizáciu.

Informácie o výskyte a pohybe vozidla v akomkoľvek čase je možné použiť ako neoceniteľný jednoznačný dôkazový materiál!

Investícia do tohto GPS trackera sa Vám v krátkom čase a mnohonásobne vráti!

Nie je potrebná žiadna inštalácia (extra silný úchytný magnet), tracker je prenosný a tým veľmi flexibilný! Výdrž batérie je neuveriteľných 30 dní používania v SMS režime!!! Presnosť určenia pozície je do 5 metrov!

 


Kľúčové vlastnosti


Krátky sumár možností použitia tohto GPS auto trackera:

 

Real-Time tracking (cez internet): S GPRS SIM kartou môžete v reálnom čase monitorovať pohyb Vášho vozidla cez internet - cez ľubovoľný alebo doporučený online tracking systém (ZDARMA, bez akýchkoľvek ďalších mesačných či skrytých poplatkov za tento systém!). Pre zložitejšie firemné a medzifiremné aplikácie je možnosť zakúpenia pokročilej online tracking platformy s pokročilou správou účtov a priradením oprávnení, neobmedzenou dĺžkou záznamu trasy a pokročilými funkciami.

 

Sledovanie výskytu na požiadanie (cez SMS): Prezvoňte, alebo odošlite SMS z Vášho mobilného telefónu na číslo trackera, ktorý spätne odošle SMS so svojou pozíciou a odkazom na internetovú mapu Google Maps. Presný výskyt si môžete pozrieť priamo v mobilnom telefóne s internetom kliknutím na odkaz, alebo môžete tieto údaje zadať v PC alebo v mobilnom telefóne do Google Maps a ihneď sa Vám na mape zobrazí pozícia vozidla. Tracker umožňuje i automatický intervalový monitoring v zadanom čase. Novou funkciou vylepšenej novej generácie týchto GPS trackerov je zistenie názvu ulice a adresy výskytu cez SMS bez potreby zadávania údajov do PC, či prekliku internetovej mapy!

 

Geo-Fencing Control (lokalizácia prekročenia zadaného priestoru): Nastavte prednastavenú oblasť hlásenia (oblasť výskytu, napr. štvorec so stranou 20 km) a môžete byť automaticky upozornení cez SMS, pri pohybe vozidla mimo tejto zóny.

 

Upozornenia na začiatok pohybu a prekročenú rýchlosť: Zariadenie Vás upozorní pri zahájení pohybu vozidla zo stacionárnej pozície odoslaním SMS správy. Rovnako tiež pri prekročení prednastavenej rýchlosti.

 

Zastavenie motora na diaľku: Zašlite SMS správu pre vypnutie prívodu paliva a energie z batérie, motor automobilu okamžite zastane, pokiaľ nezrušíte tento pohotovostný stav. Pre túto funkciu je potrebná inštalácia.

 

Núdzové tlačidlo: Stlačte SOS tlačidlo a tracker odošle SMS až na 5 Vami predvolených telefónnych čísel.

 

Možnosť odpočúvania: Zatelefonujte na číslo SIM karty vloženej do trackeru a máte možnosť počúvať zvuky z kabíny vozidla.

 

Všetky tieto možnosti je možné širokospektrálne využiť ako prevenciu krádeží, pre okamžité zastavenie vozidla prinechcenom používaní, krádeži, pre hlásenie výskytu automobilov, aktuálne sledovanie výskytu a rýchlosti, hlásenie približujúceho sa/vzďaľujúceho sa vozidla z prednastavenej oblasti, pre vytváranie knihy jázd a mnoho mnoho iných možností! Nie je potrebná žiadna inštalácia (magnet)! No samozrejme je aj možnosť uchytenia na pevno.

 

6000mAh nabíjacia batéria zabezpečuje až 60 dní v pohotovostnom režime a 30 dní denného používania v SMS režime, čím robí toto zariadenie unikátnym vo svojej kategórii!!! Bežná výdrž batérie v štandardnom trackeri je 2-4 dni pri SMS používaní.

Zariadenie sa dodáva s nepremokavým ochranným obalom a vysokovýkonným trvalým magnetom pre upevnenie bez inštalácie!


Stačí priložiť zariadenie na kovové časti akéhokoľvek vozidla a začať používať! Pre trvalejšie riešenia (trvalú inštaláciu pre jeden automobil) je prístroj navyše vybavený GPS a GSM anténou.

Zariadenie je vybavené excelentným čipsetom - SiRF III GPS, ktorý je používaný v presných GPS systémoch, pre rýchlejšiu a čo najpresnejšiu GPS lokalizáciu.


Zariadenie podporuje všetky štyri pásma GSM (850MHz, 900MHz, 1800MHz, 1900MHz)aje použiteľné celosvetovo.

 

PARAMETRE A TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

Primárna funkcia: Štvorpásmový GPS auto tracker s 6000mAh batériou

Konštrukcia: ABS plast aguma smagnetickou bázou

GPS čip: SIRF III chip

Siete: GSM / GPRS (Potrebná je klasická telefónna 2G, 2.5G, 2.75G SIM karta, alebo 3G SIM so spätnou kompatibilitou so službami 2G SIM kariet)

GSM Frekvencie: 850 / 900 / 1800 / 1900

GSM/GPRS Modul: Simcom Sim340

GPS Senzitivita: -159 dBM

GPS Presnosť: do 5 M

Čas prvej lokalizácie:

-Studený štart(ihneď po zapnutí): 45s

-Teplý štart: 35s

-Horúci štart: 1s

Externý zdroj energie (možnostinapájania):autobatéria / AC napájací adaptér / DC autozásuvka zapaľovača

Vnútroná batéria:zabudovaná nabíjacia 3,7 V 6000mAh polymérová batéria

Výdrž batérie: 30 dní denného SMS používania, 60 dní pohotovostný režim

Pracovná teplota: -20 až 55 °C

Vlhkosť: 5%, 95% - nekondenzujúca

Výškový limit: max. 18000 metrov

Rýchlostný limit: max. 515 m/s

Limit akcelerácie (zrýchlenia): do 4G

Rozmery: 95 (D) x 60 (Š) x 40 (H) mm

 

Poznámky k produktu

 

- Ideálny pre osobné a firemné použitie, nákladnú a kamiónovú dopravu

 

- Zariadenie sa dodáva navyše aj s externými GSM a GPS anténami pre trvalú inštaláciu na jeden automobil a možnosť využitia pokročilých funkcií (stop motora, bezpečnostný režim zablokovania centrálneho uzamykania dverí)

 

- V návode detailné popisy nastavenia a používania

 

- Tento produkt nie je vodotesný, iba vodeodolný, preto nedoporučujeme jeho vonkajšie používanie počas dlhotrvajúcich silných dažďov


Obsah balenia

GPS auto tracker

SOS tlačidlo

GPS anténa

GSM anténa

Pripájacie káble

Relé

Manuál

Ochranný obal

Napájací adaptér 100-240V

Autoadaptér do autozapaľovača

Všetky práva vyhradené © 2013-2017 SANTOP s. r. o.